تیک باکس سامانه حضور و غیاب آنلاین

تیم تیک باکس مجموعه ای از متخصصین فنی و مهندسی مجرب و متعهد و خلاق در زمینه کامپیوتر و IT می باشند. تیک باکس از سال 1396 تاکنون در حال فعالیت میباشد و توانسته است در زمینه کامپیوتر و الکترونیک محصولاتی را تولید و به بازار عرضه کند. علاوه بر سامانه حضور و غیاب تیک باکس، دستگاه ارتباط با مشتریان، دستگاه صدور کارت هوشمند باشگاه مشتریان و دستگاه مدیریت اعضا و کلاس های آموزشگاه ها و باشگاه ها از دیگر محصولات تولید شده توسط این شرکت است. حضور و غیاب تیک باکس از سال 1397 تاکنون در حال فعالیت میباشد.

تیک باکس در تلاش است تا با کمترین هزینه و تکنولوژی روز، و با توجه به نیازهای مشتری، سیستم هایی را تولید کند تا برای تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ مناسب باشد. همواره می کوشیم تا نیاز مشتریان را در زمینه  حضور و غیاب با حداقل هزینه و ساده ترین شکل ممکن طراحی و در اختیار مشتریان قرار دهیم.

حضور و غیاب تیک باکس
حضور و غیاب تیک باکس

پشتیبانی رایگان

تیم پشتیبانی تیک باکس همه روزه و در طول ساعات روز، راهنمای شما در نصب سامانه حضور و غیاب  و استفاده از پنل مدیریت می باشند. این مجموعه پاسخگوی مشکلات و شنونده پیشنهادات و انتقادات شما می باشد. متخصصان تیک باکس در تلاش هستند تا توجه ویژه ای به خدمات پس از فروش داشته باشند. کسب رضایتمندی مشتری از اولویت های این شرکت می باشد.

شما می توانید از طریق تماس تلفنی، واتساپ و همچنین ارسال پیام از طریق پنل مدیریت خود، با پشتیبان های ما در تماس باشید.

فروشگاه تیک باکس

زیرساخت لازم

تمامی تولیدات شرکت در حیطه نرم افزاری و سخت افزاری به صورت دانش بنیان صورت می گیرد. سامانه های تیک باکس نیازی به سرور، سخت افزارها، نرم افزارها و زیر ساخت های گران قیمت و همچنین نیروی متخصص برای نصب و نگهداری ندارد.

این سیستم ها در بستر ابری(CLOUD) ارائه می شوند. تنها با اتصال دستگاه به برق و ایجاد ارتباط با اینترنت، می توانید از سرویس های موجود استفاده کنید.

حضور و غیاب تیک باکس

فرآیند چرخه تولید سیستم

تجزیه و تحلیل

تحقیقات گوگل

توسعه

تولید


logo-samandehi