فروشگاه تیک باکس

حضور و غیاب تیک باکس چگونه کار می کند

هر سازمان یا شرکت کوچک و بزرگ برای مدیریت و ساماندهی مجموعه، نیازمند حضور و غیاب کارکنان مجموعه می باشد. حضور و غیاب باعث ایجاد نظم در تردد و بهینه سازی کارکرد پرسنل می شود. درصورتی که از دستگاه حضور و غیاب در مجموعه استفاده نکنید، پرسنل می توانند عدم حضور یا دیرکرد و خروج زود هنگام خود را توجیه کنند. مطمئنا این کار باعث کاهش سوددهی و بی نظمی در محیط کار می شود. مسئله دیگر محاسبات حقوق و دستمزد می باشد. دستگاه حضور و غیاب تیک باکس راه حل مشکل شما می باشد.

زمانی که ترددها در سیستم ثبت می شوند و میزان کارکرد، تاخیر، تعجیل و اضافه کاری ها مشخص باشد، امکان پردازش و محاسبه دقیق میزان دستمزد در کمترین زمان فراهم می شود. این کار باعث ایجاد صرفه جویی در وقت، هزینه و همچنین منابع انسانی میشود و سرعت کار را افزایش میدهد. همچنین باعث می شود تا از خطای محاسباتی دستی کاهش دهد. شرکت تیک باکس می تواند شما را در تحقق این اهداف یاری کند.

در انتخاب نوع دستگاه حضور و غیاب، معیارهایی وجود دارد که باید آن ها را در نظر گرفت. نوع کسب وکار، هزینه در نظر گرفته شده برای خرید حضور و غیاب وتعداد کارکنان در این انتخاب موثر هستند. درنتیجه دستگاه های حضور غیاب تیک باکس می توانند انتخاب مناسبی برای محیط های مختلفی چون شرکت، کارگاه، فروشگاه، کارخانه، تولیدی، مغازه، مدرسه، موسسه های علمی و … با تعداد پرسنل کم، متوسط یا زیاد باشد.

مزیت دستگاه آکادمی باکس برای کنترل تردد اعضای باشگاه و آمورشگاه و مدیریت کلاس ها

کنترل تردد اعضا در بیشتر موسسه های آموزشی-تفریحی مانند آموزشگاه موسیقی، زبان،نقاشی و باشگاه های ورزشی به صورت دستی و با روش های سنتی انجام می شود. با تهیه دستگاه آکادمی باکس می توانید تمامی کلاس های خصوصی و گروهی مجموعه را به صورت نرم افزاری کنترل نمایید. این کار باعث ایجاد نظم و افزایش بهره وری در باشگاه و آموزشگاه می شود. دستگاه آکادمی باعث ایجاد نظم در برگزاری جلسات و مدیریت آسان مجموعه می شود.

شما میتوانید تمام اعضای قدیم و جدیدی که وارد مجموعه می شوند را ساماندهی کنید. کنترل تردد اعضا در باشگاه را مدیریت نمایید. اطلاعات آن ها را به صورت سیستمی ذخیره نمایید و سانس های مجموعه را به آن ها اختصاص دهید. این کار باعث می شود تا شما بتوانید تعداد کلاس های و همچنین جلسات باقی مانده اعضا را مدیریت نمایید.

حضور و غیاب تیک باکس را در اینستاگرام دنبال کنید.