حضور غیاب آنلاین دانش آموزان

کنترل آنلاین و لجظه ای حضور و غیاب دانش آموزان در مدارس ، یکی از دغده های اصلی مدیریت مدارس و اولیای دانش آموزان می باشد. مدیریت حضور و غیاب در مدرسه به صورت دستی و کاغذی بسیار وقت گیر و پر هزینه است. به همین دلیل در سیستم های جدید، مدیران موسسه های علمی به دنبال سیستمی کردن این تردد از طریق دستگاه های مناسب و در نتیجه مدیریت آن ها از طریق نرم افزارهای مربوطه می باشند. استفاده از سیستم حضور و غیاب مدرسه، به عنوان یکی از ابعاد هوشمند سازی در سال های اخیر با استقبال خوبی روبرو شده است. نرم افزار کنترل تردد آنلاین می تواند جایگزین حضور غیاب های کاغذی شود.

حضور و غیاب دانش آموزان

نرم افزار کنترل تردد دانش آموزان

سیستم حضور و غیاب دانش آموزان تیک باکس، علاوه بر سخت افزار برای ثبت ورود و خروج، دارای نرم افزار آنلاین مدیریتی است. این نرم افزار دارای امکانات متعددی می باشد.

از جمله این امکانات عبارتند از: تعریف شیفت ورود و خروج، ثبت و نمایش تردد ها، گزارش گیری و ارسال پیامک.

در این نرم افزار مدیر مجموعه می تواند علاوه بر کنترل و نظارت بر تردد دانش آموزان، تردد پرسنل خود را نیز مدیریت نمایید. همچنین در این اتوماسیون، امکان گزارش گیری از زمان ورود و خروج، تاخیر، تعجیل، ساعات کاری پرسنل و دانش آموزان در بازه های زمانی دلخواه توسط مدیر مجموعه وجود دارد.

دانش آموزان برای ثبت حضور و غیاب خود می توانند از طریق کارت هوشمندی که در اختیار آن ها قرار می گیرد، روزانه تردد خود را از طریق دستگاه ثبت کنند. در نتیجه والدین می توانند حضور یا عدم حضور فرزندان خود و همچنین ساعت ورود و خروج آن ها را در مدرسه چک نمایند. همچنین مدیریت مدرسه می تواند اطلاعات جامعی از تردد دانش آموزان مدرسه کسب کند و ماهیانه یا در هر بازه دلخواه گزارش تهیه نماید. اولیا نیز می توانند وارد پنل فرزند خود شوند و تردد فرزند خود را مشاهده و برای او مرخصی ثبت نمایند.

قابلیت های دستگاه های تیک باکس

دستگاه های تیک باکس ، مبتنی بر فناوری ذخیره سازی اطلاعات و بر پایه سیستم ابری می باشند، درنتیجه شما را از زیرساخت های پیچیده سرور و شبکه داخلی بی نیاز می‌کنند. به همین دلیل می توانید در هر مکان و زمان و با هرسیستمی، اطلاعات ورود و خروج را به صورت آنلاین مشاهده نمایید. با این سیستم دیگر نیازی نیست تا همانند سیستم های آفلاین، در پایان ماه دستگاه را به کامپیوتر متصل نموده و اطلاعات را وارد سامانه دیگر کنید.

همچنین مهمترین ویژگی سیستم های حضور و غیاب مدرسه، سادگی و سهولت در استفاده می باشد. کار کردن با دستگاه ها و پنل تیک باکس بسیار ساده است و به نیروی متخصص برای راه اندازی و نصب نیاز ندارد.